fbpx

ВИДЕОСЮЖЕТЫ

Документальний 4х серійний серіал про фестиваль «З країни в Україну», який з 2014 року мандрує невеличкими містами сходу України, де розкриває культурне багаття нашої країни. Для того, щоб якомога детальніше розказати про фестиваль «З країни в Україну» , у своїх фільмах ми дотримуємось певної філософії сприйняття часу, який в нашому розумінні не як дискретним явищем, а навпаки, є елементом поєднання минулого, теперішнього та майбутнього. Перший фільм «Ідентичність» присвячений нашій самоідентифікації як українців. Саме це і є основна концепція фестивалю «З країни в Україну» — усвідомити себе як українців. Аби набути цієї ідентичності, ми занурюємось у минуле: у нашу історію, традиції та народні ремесла.

Финалом нашего новогоднего сотрудничества с Coca-Cola стала съемка и монтаж видеоистории для компании. Это были интересные, веселые, волшебные дни с праздничным и ярким настроением!

Нові камерофони серії OPPO Reno3. Чим відрізняються між собою OPPO Reno3 та OPPO Reno3 Pro? Відеоогляд створений в щільній співпраці представництва OPPO Україна та студії «СЛИВКИ»

Программа компенсации части кредитов на энергосберегающие мероприятия. г. Одесса

Техническая студия «Винахідник»

НАШИ КОНТАКТЫ

  • +380675783708
  • studio@slivki.tv
  • Киев, проспект П.Григоренко, 23